Máme mnohaleté zkušenosti v navrhování rodinných domů, interiérů a showroomů. Projekty jsme schopni zpracovat od fáze konceptu až po stavební dokumentaci a technické výkresy.

Jakou barvu? Jaký materiál? Jakou židli? Jakou sedačku? … Jsme schopni zvizualizovat jakýkoliv prostor a vdechnout mu nový život. Prostor sami zaměříme, navrhneme řešení a podle potřeb upravíme k maximální spokojenosti zákazníka. 

Nestačí nám jenom, že projekt vypadá pěkně na obrázku. Vzhledem k tomu, že se většinou jedná o stavby trvalého charakteru, řešíme je velmi důkladně. V průběhu návrhu pravidelně ověřujeme funkčnost a životnost jednotlivých prostor a hledáme nejvhodnější možné řešení. Výsledkem je vždy čisté a jednoduché řešení, zakterým se ale skrývají hodiny práce.

 

AKTUALITY

Architektonická studie modulových staveb záchranné stanice HS

1. místo

Předmětem soutěže bylo vypracování návrhu architektonické studie modulárních staveb, který bude sloužit jako podklad pro realizaci velkého množství stanic Horské služby v horských oblastech České republiky. 

„Jednoduché a čisté tvary, modularita a prolnutí historie se soudobou architekturou.“ To byla hlavní osnova našeho návrhu. Základní tvar, který jsme pro stanici zvolili je odrazem čistých linií, historických kořenů a lze jej jednoduše přetvořit k obrazu dnešní architektury. Při použití tradiční siluety vesnického domu a lehké úpravy proporcí jsme definovali podobu nové horské záchranné služby. 

Vietnamská restaurace

ideový návrh stylové restaurace

.

GALERIE