Slider

Máme více než 20 let zkušeností s navrhováním výstavních expozic. V našem portfoliu jsou jak malé projekty o několika metrech čtverečních, tak i expozice v rozsahu celé haly. Jsme schopni řešit projekty od návrhů samotného konceptu až po technické výkresy jednotlivých prvků expozice.

Jako designeři nevytváříme přímo zážitky, ale originální prostředí, které umožňuje tyto zážitky prožít. Vždy se snažíme vytvořit expozici, která zaujme návštěvníky nejen vizuálně, ale i nevědomky funkčně. Takové prostředí pak dokáže velmi dobře podpořit identitu vystavovatele a nabídnout možnost dalšího rozvoje. 

Různé typy a velikosti expozic vyžadují různé přístupy. Současně se postupem času a vývojem technologií mění i trendy ve výstavnictví – to co fungovalo před 10 lety, už nemusí fungovat i dnes. Právě proto sledujeme aktuální trendy, navštěvujeme mezinárodní veletrhy a hledáme inspiraci ve světě kolem nás, abychom vytvořili co nejvhodnější prostředí. 

AKTUALITY

WORLD EXHIBITION STAND AWARDS 2020

SILVER v kategorii „Best Stand 201-500 sqm”

Společně s Realizací expozic a servisu společnosti Veletrhy Brno jsme uspěli s návrhem České národní expozice The Country For The Future v soutěži The World Exhibition Stand Awards 2020. Odborníci tuto expozici ohodnotili stříbrem v kategorii Nejlepší stánek o rozloze 201-500 metrů čtverečních.Patrová expozice nabídla prostor pro prezentaci státních institucí pod hlavičkou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2019 v Brně. 

 

Více o soutěži:

https://worldexhibitionstandawards.com/winners-2020/#best-stand-201-500-sqm

 

EXHIBITOR MAGAZINE'S EUROSHOP AWARDS 2020

finalista v kategorii "XS (20 or fewer sqm)"

Magazín EXHIBITOR, oceněný tištěný a online magazín zaměřný na oblast veletrhů a marketingu, zorganizoval první oficiálně schválenou stand-design soutěž na veletrhu EuroShop 2020. Tento veletrh je zaměřený na vše kolem maloobchodu a je největší akcí tohoto typu na světě. Sutěž měla několik kategorií a odborná porota vybrala do každé kategorie 10 finalistů. 

Náš projekt byl zpracovaný přímo pro společnost SunDrive, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a která se zde prezentovala své možnosti v oblasti organizace a realizace různých eventů. 


Více o soutěži:

https://www.exhibitoronline.com/news/article.asp?ID=20277

EUROSHOP 2020

Düsseldorf, Německo

Mezinárodní veletrh EuroShop je největším veletrhem zaměřeným na maloobchod na světě. Koná se už od roku 1966 v německém Düsseldorfu. Pravidelně se opakuje každé 3 roky, a tak se většina vystavovatelů na tuto akci důkladně připravuje se značným předstihem, aby zde mohli odprezentovat to nejlepší co nabízejí. 

Tento veletrh patří pravidelně k nejočekávanějším akcím roku, vzhledem k tomu, že většina prezentovaných produktů, materiálů, systémů nebo technologií určuje trendy na následující roky. 

 

 

Více o veletrhu:

https://www.euroshop-tradefair.com/

GALERIE