Jsme architekti, designeři, grafici, fotografové, … Tyto různorodé dovednosti a současně mnohaleté zkušenosti jsou pro nás každodenní inspirací a díky nim přicházíme neustále s novými nápady pro naše projekty. Značka Expodesign vznikla v roce 1997, kdy jejím hlavním zaměřením byly návrhy výstavních a veletržních expozic. S postupně se rozšiřující stálou klientelou jsme rozšířili i portfolio našich prací. Máme i mnohaleté zkušenosti v navrhování rodinných domů, soukromých i veřejných interiérů a showroomů. 

Každý obor klade důraz na nejnovější pokrok. Konkrétně pro výstavnictví to jsou nejmodernější způsoby prezentace, mezi které se v posledních letech úspěšně dostala i virtuální realita. Před několika lety jsme měli poprvé možnost si vyzkoušet a v projektu použít právě prezentaci ve virtuální realitě. Tato zkušenost nás natolik oslovila, že jsme se rozhodli naši práci rozšířit tímto směrem. Na rozdíl od výstavních expozic není většina našich projektů ve viruální realitě omezená časem, ale jedná se o dlouhodobé projekty, které postupně propracováváme a vylepšujeme. Mezi doposud naše nejúspěšnější projekty patří vzdělávací aplikace pro firmy a školy. 

Snad nejdůležitějším prvkem procesu navrhování je samotný designer. Během let se nám podařilo vytvořit tým architektů a designerů, který díky otevřené vzájemné komunikaci dokáže zpracovat libovolné zadání. Na menších projektech pracujeme většinou samostatně, na větších projektech pracujeme vždy v týmu. Na týmovou spolupráci nedáme dopustit, protože díky ní si ověřujeme funkčnost a životnost našeho návrhu.

Jsme členem Asociace výstavářských firem (AVF), která sdružuje firmy zabývající se návrhy a realizací výstavních a veletržních stánků a expozic. 

Máme v týmu autorizovaného inženýra, který zpracovává projektovou dokumentaci.