Jsme architekti, designeři, grafici, fotografové, … Tyto různorodé dovednosti a současně mnohaleté zkušenosti jsou pro nás každodenní inspirací a díky nim přicházíme neustále s novými nápady pro naše projekty. Značka Expodesign vznikla v roce 1997, kdy jejím hlavním zaměřením byly návrhy výstavních a veletržních expozic. S postupně se rozšiřující stálou klientelou jsme rozšířili i portfolio našich prací. Máme i mnohaleté zkušenosti v navrhování rodinných domů, soukromých i veřejných interiérů a showroomů. 

Každý obor klade důraz na nejnovější pokrok. Konkrétně pro výstavnictví to jsou nejmodernější způsoby prezentace, mezi které se v posledních letech úspěšně dostaly i různé formy digitálních prezentací. Před několika lety jsme měli poprvé možnost si vyzkoušet a v projektu použít právě prezentaci ve virtuální realitě. Tato zkušenost nás natolik oslovila, že jsme se rozhodli naši práci rozšířit tímto směrem. Máme již bohaté zkušenosti s vývojem 3D digitálních katalogů pro prezentaci produktů a technologií. Vytváříme DeskTop, webové a mobilní aplikace.  Vyvíjíme individuální výukové a tréninkové virtuální aplikace pro firemní klientelu a školství. 

Snad nejdůležitějším prvkem procesu navrhování je samotný designer. Během let se nám podařilo vytvořit tým architektů a designerů, který díky otevřené vzájemné komunikaci dokáže zpracovat libovolné zadání. Na menších projektech pracujeme většinou samostatně, na větších projektech pracujeme vždy v týmu. Na týmovou spolupráci nedáme dopustit, protože díky ní si ověřujeme funkčnost a životnost našeho návrhu.

Jsme členem Asociace výstavářských firem (AVF), která sdružuje firmy zabývající se návrhy a realizací výstavních a veletržních stánků a expozic. 

Máme v týmu autorizovaného inženýra, který zpracovává projektovou dokumentaci.